Блог

Технологія укладання Євроруберойду, монтаж своїми руками

Технологія укладання Євроруберойду, монтаж своїми руками

При влаштуванні покрівель плоского даху і покрівлі складної конфігурації, як правило, використовують рулонний матеріал, основною перевагою рулонних матеріалів, що наплавляються, є легкість і швидкість монтажу. За якістю євроруберойд у кілька разів перевершує звичайний руберойд на паперовій основі. Євроруберойд на відміну звичайного руберойду не гниє у вологому середовищі та довговічний не змінює своєї структури при великих перепадах температури. Є кілька способів облаштування покрівлі, але, мабуть, найнадійнішим і найдовговічнішим варіантом є покрівля даху євроруберойдом.

Не знаєте як правильно укласти євроруберойд?

Вкладається євроруберойд тільки на суху, тверду, чисту від пилу та бруду поверхню, тобто це можуть бути бетонні плити, монолітне покриття, на яких вже є цементно-піщана стяжка з ухилами стоку, ні в якому разі не на поверхню, покриту піщаним асфальтобетонним складом. , і не можна укладати на керамзит та мінеральну вату. Будь-яка основа готується та обробляється Мастикою або Праймером. У разі, коли необхідне укладання євроруберойду на старе покриття, мастика не застосовується. Час висихання та витрата мастики зазначено на відрі виробника.

Дотримуйтесь технології, починаємо розкочувати (рулон) з найнижчої точки або там, де лінія стоку води паралельно лінії ухилу, щоб вода, стікаючи, не потрапляла в стик приклеювання смуг матеріалу. Приміряємо смугу (розмотаного рулону євроруберойду) матеріал повинен бути добре натягнутий, щоб на ньому не було брижів і складок. Після цього фіксуємо один з країв євроруберойду грілкою тобто розігріваємо до розплавлення індикаторну плівку і приклеюємо край, потім згортаємо євроруберойд назад в рулон, рівно і акуратно до фіксованого краю смуги наплавляються з мінімальним на хлестом в 10 см. (На євроруберойді є спеціальна кромкова смуга)

У нас на сайті ви можете купити євроруберойд з необхідними вам характеристиками.

Особливу увагу слід приділити місцям примикання євроруберойду до вентиляційних каналів, парапетів, ліфтових шахт тощо. Важкодоступні місця заливаються спеціальною покрівельною мастикою з високою адгезією до різних поверхонь, яка після висихання твердне і захищає поверхню не гірше за євроруберойд.

Протягом монтажу нової або ремонту старої покрівлі необхідно враховувати не лише літні погодні умови, а й подумати про зиму, коли сніг задуває в такі місця, куди не попаде дощ. Знову оглядаємо примикання. Заледеніння теж варто врахувати при монтажі водостічних систем, крапельників, можливо, снігоутримувачів, при великому ухилі. Відремонтувавши покрівлю, не залишайте на її поверхні різні предмети, сміття, камінці тощо, оскільки в процесі експлуатації можна нашкодити покрівельному покриттю.